Тома Здравков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тома Здравков

Тома Здравков - твоят музикален идол
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
4i4oZdrawko




Брой мнения : 4
Join date : 28.12.2008

Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли?   Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? EmptyНед Дек 28, 2008 6:57 pm

Не мисля,че е музикантско-това е първото!2-ро-щом е така,значи музикантите нямат творческо развитие!Много е лесно да се копира!Кой не го може!Тя чалгата се е родила от кражбите! Не мисля,че този факт му прави чест на даден изпълнител!
Обожавам рок и метъл,но специално този алб ум никога няма да си го купя! affraid

http://vbox7.com/play:1c6425e1 Надявам се да не го махнат,за да видите, хора!
Върнете се в началото Go down
Black Dreams

Black Dreams


Брой мнения : 3
Join date : 10.01.2009

Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли?   Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? EmptyСъб Яну 10, 2009 4:06 am

Виж сега. Повечето известни групи в момента също са започнали с кавъри, и не мисля че това ги прави по-малко харесвани нали? Това е първото.
Второто, дори и музиката да е същата, доколкото знам, музиката е откупена от тях, но текста е на Тома! А именно текста я прави песента, която в момента доста фенове си пеят сами или заедно с други. Тома може и да е направил песен, която е със чужда музика, но е вложил неговия си стил и неговия текст в нея, така че, не мисля че си прав в мнението си. Чудя се, защо българите, и особено някои хора, не дават шанс на новите бг изпълнители. Това било крадено, онова било незнам си какво. Да пробиеш в музикалния бизнес, пък и то в България, не е лесно, особено с такива "злобни" забележки от разни хора, които не могат да направят подобно нещо, но пък могат да си чешат езиците до безкрая.
Пак повтарям, всеки е започнал от някъде, и всяко начало е трудно, но албума е на лице, и това показва както това, че Тома е сериозен и наистина се наслаждава на музиката, както и това че е случил на добри продуценти, които да му помогнат в рискования момент. Все пак, да не забравяме, колко потенциални изпълнители, които едно време гледахме всяка вечер, залязоха преждевременно с една песен, 4-5 завъртания в ефира и това е.
Върнете се в началото Go down
PeaceKeepeR

PeaceKeepeR


Брой мнения : 12
Join date : 02.12.2008
Age : 30
Местожителство : Ееее.. как къде? Варна! :)

Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли?   Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? EmptyСъб Яну 17, 2009 9:32 pm

Споделям някой неща и от двете мнения. Много по-добре щеше ако пилотния беше на 'Нямам Време' примерно. Много по-добра песен, освен това сега нямаше да се говори така за тоя пуст кавър и нямаше да има толкова негативи. Обаче иначе, песента е перфектна и 'ЧичоЗдравко' ще сгрешиш като не си купиш албума заради тоя кавър, понеже вътре има песни които си заслужават парите...
Върнете се в началото Go down
4i4oZdrawko




Брой мнения : 4
Join date : 28.12.2008

Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли?   Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? EmptyПет Мар 13, 2009 4:43 am

'ЧичоЗдравко' ще сгрешиш като не си купиш албума заради тоя кавър, понеже вътре има песни които си заслужават парите...[/quote]
Дръпнах го от интернет,опитах се да го слушам и го изтрих...Не мисля,че вътре има и една песен!Явно е,че представите за музика са тотално променени...да не кажа сбъркани!
Върнете се в началото Go down
4i4oZdrawko




Брой мнения : 4
Join date : 28.12.2008

Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли?   Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? EmptyПет Мар 13, 2009 4:57 am

Black Dreams,виж моето момиче ...забележките ми не са злобни,а са реални...гледа ли го на концерта на Def Leppard/Whitesnake?Пълен ужас!
И с музика се занимавам още откакто си пиела мляко на всяко ядене!От "таланти" до таланти има огромна разлика. Exclamation И парите си изкарвам с това и си живея идеално!!! Това беше най-голямата издънка на този формат!Дори заблудените дечица от квартала,дето си мислят,че само Metallica съществуват,не го харесват,но ...всеки си има право да живее в заблуда!Щом така ви е по-лесно,деца...няма проблеми!
Върнете се в началото Go down
heb

heb


Брой мнения : 2
Join date : 02.03.2009
Age : 40

Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли?   Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? EmptyСря Мар 18, 2009 1:45 am

Чичо Здравко не знам как е бил на концерта не съм го гледал Exclamation но диска си е супер пък и ми кажи една група която да е изкарала някакъв албум последните няколко години Question

А до колкото за песента Герои виновен ли е че продуцентите са пълни ЗАДНИЦИ scratch
Все пак те са хората които определят повечето неща Suspect

Очаквам да направи някои концерт Cool ще отида и ако тогава се изложи бих се съгласил със теб cheers
Но го гледах във Варна миналата година август месец и остана доволен нищо че изпя само 2 песни Smile и то не от албума му Sad

Пък и дайте шанс на момчето Rock ON!
Не се дръжте като Българи jocolor един да си подаде малко главата и веднага да го оплюем lol!
Върнете се в началото Go down
4i4oZdrawko




Брой мнения : 4
Join date : 28.12.2008

Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли?   Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? EmptyНед Мар 22, 2009 5:38 am

Не мисля да се повтарям...Виж,дете...Имаш неясна представа за българите-това е друга тема,която не смятам да засягам.Всеки оплюва,но някои казваме просто истината!Водете се по течението.Казвайте на черното бяло!Ваше право си е!
От мен всичко добро!То е ясно,че в тази държава всичко е извратено и отчайващо!Успех с погубването на стойностните неща!
Върнете се в началото Go down
pako_potter
Модератор
pako_potter


Брой мнения : 34
Join date : 07.06.2008

Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли?   Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? EmptyСря Май 06, 2009 4:15 pm

Това, че за една песен е използвана музика, която преди е използвана за друга песен, не прави песента по-малко стойностна.
Аз, лично, нямам нищо против закупуването на музика, макар и вече използвана от друга група, и след това правенето на една нова, добре звучаща песен със същата музика.
Може би е въпрос на нагласа.
Но, според мен, няма за какво толкова да се спори, след като всичко е законно. Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли?   Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво ще кажете за използването на чужди парчета като пилотни сингли?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Тома Здравков  :: Тома Здравков - твоят музикален идол :: Фенове-
Идете на: